آجر رستیک (rustic brick) به خودی خود نوعی آجر مجزا با مواد اولیه ای متفاوت نمی باشد، بلکه یکی از طرح های انواع آجر پایتخت است که سطح آن به صورت صخره ای و دارای ناهمواری های متعدد می باشد.

نمونه های متنوعی از آجر روستیک  در ابعاد گوناگون و رنگ های خاصی چون آجر رستیک سفید، طوسی، قرمز، زرد، فیروزه ای، یشمی و… در فروشگاه آجر آنلاین موجود هستند. در ادامه با معرفی نمونه محصولات، نحوه دریافت قیمت آجر رستیک، نحوه خرید و سفارش مستقیم آن ها از درب کارخانه، همراه شما هستیم.

راه های استعلام قیمت آجر رستیک

شما کاربران عزیز می توانید از طریق روش های زیر در سایت آجر پایتخت از جدیدترین قیمت آجر رستیک اطلاع حاصل کنید:

  • دریافت فوری قیمت آجر رستیک از طریق شماره واتساپ: 09198336245

آجر رستیک چیست؟

آجر رستیک یا روستیک سبک مخصوص به خود را دارد و غالبا تداعی گر طبیعت، زیبایی و سادگی می باشد. رستیک (rustic) در اصل یک شیوه سنگ‌تراشی است که از دوره رنسانس خیلی اوج گرفت و در دوران اخیر از کانادا و آمریکا رواج یافت. آجر رستیک شبیه به بخشی از طبیعت است؛ مانند تکه‌هایی از سنگ‎‌ها و صخره‌ها. قیمت آجر رستیک در آجر آنلاین بر اساس درب کارخانه است.

انواع آجر رستیک پر فروش برای نما و دکوراسیون داخلی

آجر رستیک مدل های متنوعی از جمله پلاک، ال، مربعی و… دارد که هر یک ابعاد مختلفی نیز دارد. در ادامه پر فروش ترین این مدل ها و تعداد قالب در هر متر مربع را معرفی کردیم. توجه داشته باشید که تعداد قالب در اینجا، همان تعداد آجر می باشد.

کاربرد آجر  رستیک در طراحی سنتی و مدرن

آجرنرستیک هم در نمای بیرونی ساختمان ها و هم در دکوراسیون داخلی کاربرد دارد و به دلیل تنوعی که در طرح، رنگ و ابعاد دارد، با انواع طراحی های مدرن و سنتی سازگاری و همخوانی دارد.

 

در ادامه دو نمونه از انواع آجر رستیک را که در سال های اخیر طرفداران زیادی داشته است، معرفی می کنیم.